• https://www.facebook.com/reikievi/
Üyelik Girişi

Etkinlik ve eğitim programları

EKİM.2017 PROGRAMI

İZMİR

 

Reiki 1. Aşama

15. EKİM .2017 Pazar / Saat 10.30 -19.00

Narlıdere- İzmir

Adres bilgileri ve kayıt için


0 532 264 02 20 (GülümOmay)

1.Aşama eğitimi, teorik ve pratik bilgilerden oluşan, ayrıca inisiyasyonu da olan bir eğitimdir. Bir tam gün sürmektedir.
Eğitimde öncelikle Reiki nedir, kaynağı, tarihçesi, eğitim aşamaları ve nasıl şifa sağlar hakkında teorik bilgiler verilir. Temel düzeyde çakra-aura bilgisi aktarılır. Bunun ardından inisiyasyon yapılır. İnisiyasyondan sonra ise uygulama yöntemleri anlatılır, kendimize ve başkasına nasıl Reiki uygulayacağımız öğretilir.
Katılımcılara eğitim notları ve katılım sertifikası verilecektir.
Eğitimden bir gece öncesinde yorgun ve uykusuz olmamanız, seminer günü rahat giysileri tercih etmeniz, öğle yemeği için özel bir diyetiniz varsa yanınızda getirmeniz önerilir. Ayrıca oluşacak sorularınız için her zaman eğitmeninize ulaşma imkânınız olacaktır.

Reiki son derece güvenli ve sağlıklı bir enerjidir. Klasik sistem Usui Reiki eğitimi sayesinde, Reiki ömür boyu sizinle olur. Bu noktada Reiki eğitmeninizi nasıl seçeceğiniz önemlidir. Eğitmeninizin klasik sistemden ödün vermemesi, dejenere yöntemlere başvurmaması, eğitim aşamalarınızı tamamlayacak uygulama çalışmalarınıza olanak sağlaması, ihtiyacınız olduğunda yanınızda olması gerekir. Unutmayın ki, Reiki eğitimi bir kez alınır ancak eğitmeniniz Reiki yolunda rehberlik sözü vermiştir. 

KAYSERİAVS

AURA / ÇAKRA GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ VE

KİŞİLİK ANALİZ RAPORU

 

Randevu almak için:

Neoma Gelişim

0 533 657 32 97 (Murat Aydın )

0 532 264 02 20 (GülümOmay)

 

 

AVS (Aura Video Station) bilgisayarlı aura/çakra görüntüleme sistemidir.

AVS, biyosensör kullanarak kişinin biyofeedback verilerini ölçer. Bu veriler, derinin elektriksel iletkenlik ve sıcaklığını gerçek zamanlı olarak verir. Alınan bu biofeedback verileri analiz edilerek, belli duygusal-enerjik durumlar ile ilişkilendirilir ve bilgisiyar ekranında bireyin aura görünümü şeklinde oluşur.

Her insanın aura rengi, o anki ruh haline, yorgunluk-stres derecesine ve yaptığı işe göre değişkenlik gösterebilir ancak herkesin, temel özelliklerini anlatan temel bir aura rengi vardır.

Ortaya çıkan görününüm, bireyin bioenerjik alanını, duygusal-enerjisel durumunu, kişilik tipini ve enerjisini anlatır. Avs yöntemi ile görüntülenen alan kişinin eterik aura bedenidir.

Temel aura renginizi bilmek, inanç kalıplarınıza, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal davranış ve modellerinize derinlemesine bir bakış sağlar. Özellikle kişinin farkındalığını geliştirmesinde ve çocukların potansiyellerinin belirlenmesinde oldukça etkili bir sistemdir.

​ AVS Aura Görüntüleme Sistemi ile auranızı ve çakralarınızı eşzamanlı olarak gözleyebilir, 1,5 / 2 saatlik bilgilendirme seansının sonunda temel kişilik renginizi öğrenebilir ve detaylarını alacağınız 21-23 sayfalık analiz raporunuzdan inceleyebilirsiniz. Analiz raporunuz e-posta ile adresinize gönderilecektir.

Bu analiz sayesinde, hem kendinizi daha iyi tanıyacak, hem hayatınızda sorun yaratan blokajları daha rahat anlayacaksınız. Ayrıca daha başarılı, sağlıklı ve mutlu olmanızı sağlayacak, kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak egzersiz, renk kullanım bilgisi, aromatik yağ, müzik ve beslenme önerileri de verilmektedir.

 

AVS kişilik analiz raporunuz şunları içermektedir:

- Temel Aura Rengi ve Kişilik Tipiniz

- Çakra Analiziniz

- Aura Genişliğiniz

- Yin-Yang (Eril-Dişil) Dengeniz

- Beden-Zihin-Ruh Enerji Dağılımınız

- Duygu metreniz

- Zihinsel Stres Durumunuz

- Enerji Titreşim Aralığınız

 

*Görüntüleme ve raporlamanın sonuçlarına göre, bedeninizin enerji dengesinin sağlanması için ayrıca bir uygulama talep ederseniz, ayrı bir randevu almanız gerekmektedir.